Jujutsu Kaisen Zero

 


———

Lisede zorbalığın ürkek kurbanı olan 16 yaşındaki Yuuta Okkotsu'nun çevresinde sık sık şiddetli talihsizlikler meydana gelmektedir. Yuuta, zorbalarından acımasızca intikam alan bir güç olan korkunç bir lanete sahiptir. Yuuta'nın laneti olan Rika Orimoto, trajik çocukluğundan kalma bir gölge ve ona yanlış yapmaya cüret eden herkes için potansiyel olarak ölümcül bir tehdittir.

Yuuta'nın benzersiz durumu, Tokyo Jujutsu Lisesi'nde öğretmenlik yapan güçlü bir büyücü olan Satoru Gojou'nun dikkatini çeker. Gojou, Yuuta'da muazzam bir potansiyel görür ve çocuğun ölümcül yükünü iyilik için bir güce dönüştürmesine yardım etmeyi umar. Yine de Yuuta, yetenekli sınıf arkadaşları arasında yerini bulmakta zorlanır: seçici olarak dilsiz Toge Inumaki, silah uzmanı Maki Zenin ve Panda.

Yuuta, Rika'yı diğer birinci sınıf öğrencileriyle birlikte görevlerde beceriksizce kullanır, ancak Rika'nın muazzam güç gösterilerinin tüyler ürpertici sonuçları, hesapçı lanet kullanıcısı Suguru Getou'nun ilgisini çeker. Getou, Rika'nın gücünü ele geçirmeye ve bunu dünyadaki tüm jujutsu kullanmayanları ortadan kaldırmak için kullanmaya çalışırken, Yuuta soykırım planını durdurmak için arkadaşlarıyla birlikte savaşır.
———

Durum: 1/1 - Bitti

Çevirmen: berkekhan- Encoder: CevikQ

İndirme linki: Depo

———

Fragman: 



Yorum Gönder

0 Yorumlar

BAŞA DÖN